Prezentacja o Wojsku Polskim

9 listopada, w ramach obchodów nadchodzącego Narodowego Święta Niepodległości, odbyła się w naszej szkole prezentacja pt. Siły zbrojne Rzeczpospolitej Polskiej i NATO przygotowana przez pana Dominika Kamińskiego, oficera Wojska Polskiego, a prywatnie tatę trojga naszych uczniów. Pan Kamiński ubrany w mundur oficerski przybliżył zgromadzonym, jak działa Wojsko Polskie i z jakiego sprzętu korzysta oraz czym jest NATO i jaka jest jego rola na świecie. Prezentacja była niezwykle ciekawa i wzbudziła żywe zainteresowanie wśród zgromadzonych. Pytania do naszego prelegenta nie miały końca, a w dyskusję włączyli się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele i rodzice.

Spotkanie było bardzo pouczające, a zdobyta podczas niego wiedza z pewnością zostanie w naszych głowach na dłużej!