Funkcjonowanie szkoły w nadchodzących tygodniach

W sobotę, 24 października, materiały lekcyjne zostaną umieszczone na stronie szkoły w zakładce „Lekcje zdalne”. Uczniowie będą pracować samodzielnie, prosimy o wysłanie odrobionych lekcji do swoich nauczycieli (adresy e-mail poszczególnych pedagogów znajdują się w zakładce „Kadra pedagogiczna”).

31 października zgodnie z kalendarzem roku szkolnego lekcje nie odbędą się.

7 listopada lekcje dla każdej z klas odbędą się w formie spotkań online z nauczycielami według nowego planu lekcji, dostosowanego do obecnej sytuacji, oraz w postaci materiałów lekcyjnych umieszczonych w zakładce „Lekcje zdalne”.

Bardzo prosimy Rodziców naszych uczniów o podanie nam aktualnych adresów e-mail, jeśli do kogoś z Państwa nie docierają wiadomości od Pani Dyrektor. Adresy te będą szczególnie potrzebne w warunkach nauczania zdalnego.

Wszystkich prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Robimy, co w naszej mocy, by nasza szkoła funkcjonowała najlepiej, jak się da w zaistniałych okolicznościach. Razem damy radę!