Lekcje online

Od 7 listopada nauka w naszej szkole opiera się na 2 filarach – pracy z nauczycielem podczas lekcji online oraz pracy samodzielnej.

Lekcje online odbywają się w każdą sobotę zgodnie z PLANEM LEKCJI ONLINE umieszczonym na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce „Rok szkolny”.

Lekcje online odbywają się za pośrednictwem programów Classroom i Meet. Prosimy, by każdy uczeń miał adres e-mail na gmail.com (może być własny lub rodzica). Jest to niezbędne do pracy interaktywnej we wspomnianych programach. Adresy należy podać swoim nauczycielom, by mogli wysłać zaproszenie na lekcję online. W godzinie rozpoczęcia lekcji trzeba po prostu kliknąć na otrzymany link do rozmowy wideo. Prosimy upewnić się przed lekcjami, że uczniowie mają zainstalowane potrzebne aplikacje na urządzeniach, z których będą łączyć się z nauczycielami i że mają włączoną kamerę i mikrofon.

Materiały lekcyjne do pracy samodzielnej są umieszczane na stronie szkoły w zakładce „Rok szkolny” pod hasłem „LEKCJE ZDALNE” do wtorku po danej sobocie lekcyjnej. Tam można znaleźć informacje o temacie lekcji i związanych z nim zadaniach do opracowania.