Funkcjonowanie szkoły w czasie pandemii – ważne informacje

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice!

W związku z tym, że od poniedziałku, 20 września, powiat bratysławski znajduje się w strefie pomarańczowejwedług kryteriów słowackiego „COVID-semaforu”, którym kierujemy się również w naszej szkole, od soboty, 25 września, obowiązują nas w szkole następujące zasady:

  1. Uczniowie muszą składać Pisemne oświadczenie o niezakaźności co tydzień i jest to obowiązkowe (druk dostępny na stronie szkoły).
  2. Rodzice mają zakaz wstępu do szkoły z wyjątkiem uzasadnionych sytuacji. Bardzo prosimy o przestrzeganie tego przepisu i wcześniejsze umówienie się z dzieckiem, kiedy i gdzie może się spodziewać rodzica po lekcjach. Przepis obowiązuje również rodziców pierwszoklasistów.
  3. Rodzic wchodzący do szkoły za zgodą Pani Dyrektor musi mieć maseczkę i złożyć Pisemne oświadczenie osoby odwiedzającej o niezakaźności (druk dostępny na stronie szkoły).
  4. Wszystkich pracowników szkoły, uczniów (od 6. roku życia) i rodziców obowiązuje w budynku szkoły nakaz noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i zachowania niezbędnego dystansu.
  5. Uczniowie z różnych klas nie mogą mieszać się między sobą.
  6. Uczniowie wykazujący oznaki choroby nie mogą uczestniczyć w zajęciach. Rodziców obowiązuje pisemne usprawiedliwienie nieobecności dziecka drogą mailową.

Wszystkim nam zależy, byśmy mogli spotykać się w trybie stacjonarnym jak najdłużej, dlatego serdecznie prosimy wszystkich o przestrzeganie powyższych zasad, odpowiedzialność za zdrowie własne i innych oraz współpracę mającą na celu bezpieczne funkcjonowanie naszej szkoły.