RAZEM NA ŚWIĘTA

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

W tym roku – podobnie jak w ubiegłym – nie możemy się spotkać w naszej szkole, ale na pewno jesteśmy w stanie wspólnie świętować. Zróbmy razem jeszcze raz coś, co symbolicznie przypomni nam o magii zbliżających się świąt. Zapraszamy Was do udziału w akcji organizowanej przez MEiN: „Razem na Święta”. Ufamy, że tak jak rok temu podzielicie nasz entuzjazm i z chęcią przyłączycie się do proponowanego przez nas działania.

Chcemy wspólnie stworzyć naszą książkę kucharską, w której znajdą się przepisy na świąteczne potrawy i wypieki. Zadanie polega na przygotowaniu dowolnego przepisu kulinarnego realizowanego w waszych domach w aplikacji Word. Tekst wraz ze zdjęciem nie powinien przekraczać jednej strony. Na fotografii możecie umieścić zdjęcia wybranej potrawy lub was samych podczas pieczenia lub gotowania. Z nadesłanych przepisów stworzymy książkę w formacie PDF i roześlemy do uczniów oraz sympatyków naszej szkoły. Ostateczny termin nadesłania przepisu mija 18 XII 2021 r. (sobota). Tekst powinien zawierać tytuł (np. „Zupa grzybowa Pawełka”), zdjęcie (kucharza lub potrawy), szczegółowy opis (składniki i proces tworzenia) oraz podpis ucznia. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres  krzysztof.gruca@orpeg.pl  z dopiskiem  „Razem na Święta”. Niech praca nad tymi zadaniami przyniesie Wam wiele radości, a my z  niecierpliwością będziemy czekać na Wasze dzieła. Stwórzmy wspólnie wspaniałą książkę kucharską!