Świąteczna Książka Kucharska – #RazemNaŚwięta

W tym roku – podobnie jak w ubiegłym – nie mogliśmy się spotkać w naszej szkole i radośnie obchodzić świąt Bożego Narodzenia. Na szczęście nie zabrakło nam pomysłowości i wbrew ograniczeniom pandemicznym udowodniliśmy, że potrafimy podtrzymać więź w naszej szkolnej wspólnocie. Z okazji Bożego Narodzenia stworzyliśmy wspólnie wyjątkowy projekt – Świąteczną Książkę Kucharską. Znajduje się w niej aż 17 wspaniałych, rodzinnych polsko-słowackich przepisów. Nasz pomysł wpisał się idealnie w akcję #RazemNaŚwięta, której patronem jest Ministerstwo Edukacji i Nauki. Zapraszamy wszystkich do pobrania i przeczytania naszej Świątecznej Książki Kucharskiej. Jest ona dostępna w dwóch formatach – do korzystania na komputerze i do dwustronnego wydruku i oprawy w formacie A4. Zapewniamy, że przeglądając ją, poczujecie ciepło, miłość i radość, bijące z jej kart. Z całego serca życzymy, aby te uczucia towarzyszyły Wam nie tylko w okresie świątecznym, ale przez cały nowy 2022 rok.

 

 

 

Do pobrania