Szkolny Piknik Rodzinny – już 18 czerwca!

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice i wszyscy Sympatycy naszej Szkoły!

Już za miesiąc, 18 czerwca, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w historii naszej Szkoły! Po dwóch trudnych, pandemicznych latach nareszcie spotkamy się wszyscy razem na wspólnym świętowaniu!

Z radością zapraszamy wszystkich na Szkolny Piknik Rodzinny „Czy to bajka, czy nie bajka” poświęcony Marii Konopnickiej, ustanowionej przez Sejm RP patronką roku 2022, który odbędzie się na terenie naszej Szkoły w godzinach 9.30–14.00. Piknik jest organizowany we współpracy z Instytutem Polskim w Bratysławie. Przygotowaliśmy wspaniałe atrakcje, zaprosiliśmy cudownych gości – naprawdę nie warto tego przegapić!

Zachęcamy, by wszyscy chętni wpisywali się do końca maja na listę obecności, w ten sposób będzie nam odrobinę łatwiej pozapinać wszystko na ostatni guzik 😊. Piknik będzie cudowną okazją do odbudowania nadwątlonych przez pandemię więzi, utworzenia nowych i po prostu bycia razem! Ubierzcie się wygodnie (strój sportowy i mały ręczniczek mogą się przydać 😊) i przyjdźcie, a my już zadbamy o resztę! Do zobaczenia!

Grono pedagogiczne

PS. Szczegółowy plan wydarzenia ukaże się na naszej stronie w najbliższych dniach.