Druga edycja szkolnego pikniku rodzinnego tuż, tuż!

Społeczność Szkoły Polskiej przy Ambasadzie RP w Bratysławie, Klub Małego Polaka oraz Klub Polski zapraszają na drugą edycję szkolnego pikniku rodzinnego, która odbędzie się już 27 maja na terenie szkoły w godzinach 10.00–14.00. Podczas pikniku uczcimy dwa wielkie wydarzenia z życia naszej placówki – jubileusz dwudziestolecia istnienia oraz nadanie jej imienia Jana Pawła II.

Na wszystkich uczestników czeka wspaniały program. Nie zabraknie stałych punktów, takich jak tradycyjna szkolna fotobudka oraz malowanie twarzy. Do obejrzenia będzie także wystawa poświęcona historii szkoły oraz prezentacja multimedialna na temat nowego patrona. Na uczniów i dzieci z Klubu Małego Polaka czekają wspaniałe warsztaty: na najmłodszych warsztaty plastyczne, które poprowadzi plastyczka Agnieszka Chrzanowska-Małys, na klasy I-III wspaniałe „Etnogadki”, czyli autorskie warsztaty wielokrotnie nagradzanej Moniki Michaluk, zachęcające do kontaktu z tradycją i cyklem natury oraz do dialogu międzypokoleniowego, a na klasy IV-VIII i LO – warsztaty dziennikarskie pod okiem redaktor naczelnej „Monitora Polonijnego”, podczas których uczniowie przygotują własne materiały radiowe i prasowe.

A to wcale nie wszystkie atrakcje, które szykujemy dla uczestników pikniku! Nasza szkolna zabawa będzie wspaniałą okazją do integracji, bliższego poznania się i świetnej zabawy. Zapraszamy wszystkich serdecznie!